O nas

Instalacje sprężonego powietrza

Instalacje sprężonego powietrza

Firma PressMann powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie techniczne jej założycieli w technice sprężonego powietrza, mechanice precyzyjnej, projektowaniu i wykonawstwie konstrukcyjnym.
Podstawowym zakresem naszego zainteresowania jest pneumatyka czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo elementy hydrauliki siłowej oraz automatyki przemysłowej.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wysokiej klasy produkty renomowanych i liczących się w tej dziedzinie firm polskich i zagranicznych.
W ofercie naszej posiadamy duży asortyment typowych elementów pneumatyki siłowej, hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej oraz szeroką gamę armatury przyłączeniowej, szybkozłącza, bloki uzdatniania, osuszacze chłodnicze, narzędzia pneumatyczne, sprężarki tłokowe i śrubowe, itp.
Wykonujemy przewody ciśnieniowe pneumatyczne i hydrauliczne wedle potrzeb klienta.
Opieramy się w swojej dziedzinie na dostawcach gwarantujących dobrą jakość produktów, rzetelność dostaw, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferowany przez nas sprzęt techniczny posiada, o ile wymaga tego prawo polskie, odpowiednie dopuszczenia oraz krajowe certyfikaty bezpieczeństwa.
Jakość wszystkich wyrobów jest przez nas oceniana przed wprowadzeniem do sprzedaży, co daje gwarancje użytkownikowi dokonania właściwego zakupu.
Na miejscu prowadzimy własny serwis oferowanych sprężarek i narzędzi pneumatycznych, fachowe doradztwo techniczne, projektujemy i wykonujemy instalacje sprężonego powietrza oraz układy pneumatyki, hydrauliki i automatyki dla producentów maszyn.
W celu umożliwienia odbiorcom dokonywania bezpośredniego zakupu prowadzimy biuro techniczno – handlowe, oferujące do natychmiastowej sprzedaży podstawowy asortyment towarowy.

Polityka Jakości firmy PressMann