Realizacje

W dzisiejszym świecie nowoczesnych technologii, wybranie niezawodnego wykonawcy, na którym zawsze można polegać jest najważniejsze dla wydajności, bezpieczeństwa oraz nadzoru kosztów w Państwa firmie. Naszym hasłem przewodnim jest Jakość i Precyzja tak więc projekty firmy PressMann wykonywane są z najwyższą starannością bez względu na to czy jest to projekt instalacji dla małej firmy czy duży projekt dla potężnej korporacji.

Projektujemy instalacje nowoczesne a jednocześnie ekonomiczne i funkcjonalne. Projekt jest kluczowym elementem każdej instalacji pneumatycznej, poprawność i precyzyjność jego wykonania jest warunkiem dobrego montażu i komfortowej eksploatacji systemu pneumatycznego. Nasza firma przywiązuje wielką wagę do doskonalenia techniki i jakości wykonywanych projektów i schematów instalacji pneumatycznych.

Projektując korzystamy z najnowszych komputerowych programów wspomagających, aby móc dokładnie określić parametry pracy całego systemu. Pozwala nam to na sprawdzenie już na etapie projektu takich parametrów jak spadki ciśnienia danej instalacji pneumatycznej czy dokładny przepływ powietrza przez instalację pneumatyczną w punkcie odbioru.

Nasi projektanci wciąż podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z zakresu obowiązujących przepisów oraz najnowszych standardów w projektowaniu instalacji pneumatycznych. Staramy się zawsze dążyć do tego aby dostarczać rozwiązania , które spełnią warunki i żądania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze projekty są zawsze konsultowane i weryfikowane przed rozpoczęciem instalacji pneumatycznej z inwestorem, tak aby nasz klient w pełni uczestniczył w procesie przygotowania do instalacji pneumatycznej. Daje nam to pewność, że zasugerowane rozwiązanie jest właściwe dla danej firmy oraz zaspokaja wymagania klienta.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie!

Gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne oraz kompleksową obsługę instalacji począwszy od fazy projektowej, do wykonawstwa. Oferujemy także usługi z zakresu modernizacji istniejących instalacji pneumatycznych oraz

  • wykonywanie siłowników pneumatycznych oraz przewodów ciśnieniowych dla różnych zastosowań,
  • wykonywanie małogabarytowych siłowników hydraulicznych, wykorzystywanych do rozprężania elementów stalowych, napinania śrub itp. pracujących przy ciśnieniu max 100 MPa (1000 bar),
  • projektowanie i montaż układów pneumatycznych i hydraulicznych dla potrzeb urządzeń projektowanych i wykonywanych przez inne Firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie eksploatacji i modernizacji urządzeń mechanicznych, maszyn roboczych, układów pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • modernizacja i kompleksowe remonty pras hydraulicznych, podnośników oraz hydraulicznych układów sterujących obecnie eksploatowanych.
  • dobór, dostawa oraz montaż komponentów pneumatyki i hydrauliki siłowej, (zawory, rozdzielacze, pompy), alternatywnych dla pozycji wykorzystywanych na urządzeniach obecnie pracujących.
  • remonty elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej – pomp, silników hydraulicznych, siłowników itp.
  • dobór elementów układów napędowych maszyn i urządzeń.
  • projektowanie i wykonanie stalowych konstrukcji nośnych.

Poniżej przykładowe realizacje firmy PressMann

 

 

http://instalacje.pneumatyczne.info/instalacja-pneumatyczna-dla-przemyslu-spozywczego/

: